Kamery 360

Jak znaleźć dobre kamery 360? To proste 🙂 U nas w sklepie znajdziesz opis wszystkich najpopularniejszych rozwiązań. Na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych kamer do tworzenia filmów 360. Jeszcze kilka lat temu ta technika była niezwykle skomplikowana a montaż materiału oznaczał wielogodzinne skomplikowane „zszywanie” obrazów. Dzisiaj mamy sporo prawie automatycznych rozwiązań, które niesamowicie przyśpieszają pracę. Poza tym mamy też sporo kamer automatycznie łączących obraz i… wychodzi im to coraz lepiej 🙂

Być może widziałeś takie uchwyty:

kamery 360

To bardzo profesjonalne rozwiązania umożliwiające nagrywanie filmów 360 w bardzo wysokiej jakości. My korzystamy z 6 kamer GoPro Hero 4 Black wraz ze specjalistycznym rigiem (uchwytem) podobnym do tego na zdjęciu. To najbardziej profesjonalne rozwiązanie.

Ale na rynku istnieje też sporo innych kamer 360 jak chociażby:

  • Kamera 360 – Ricoh Theta S
  • Kamera 360 – Centr
  • Kamera 360 – Bubl
  • Kamery 360 – Nokia OZO
  • Samsung Gear 360 VR

I wiele innych. Każda z kamer dostępnych już w sklepach jest szczegółowo opisana w naszym sklepie. Zadecydowaliśmy, że nie będziemy ich sprzedawać osobiście – marże dostępne na kamera są po prostu zbyt małe. Dlatego zaraz po kliknięciu KUP zostaniesz przeniesiony do sklepu internetowego, w którym możesz zakupić swoją własną kamerę 360. Jeśli to tylko będzie możliwe postaramy się regularnie testować różne kamery również w formie wideo na naszym kanale YouTube. Jesteśmy przekonani, że filmy 360 odmienią rynek rozrywki, nieruchomości, motoryzacyjny i wiele innych. Wirtualna rzeczywistość to coś więcej niż tylko nowa technologia, o której zaraz wszyscy zapomną. To kompletna rewolucja.

Jeśli chcesz poczytać więcej o filmach 360 oraz wirtualnej rzeczywistości przeczytaj te artykuły na moim blogu:

 

Aktualnie nasze filmy produkujemy na kilku dedykowanych rozwiązaniach ale regularnie kupujemy i testujemy kolejne kamery. Mamy już Thete, mamy Samsunga Gear 360 oraz specjalistyczny zestaw 6 GoPro. Jeśli chciałbyś zlecić nam wykonanie filmu 360 dla Twojej firmy lub masz jakieś pytania co do tej technologi – po prostu się z nami skontaktuj:

tel. 516 85 95 97

mail: michal@geekwork.pl

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników